Ogłoszenia         27.01.2019.

Zakończyliśmy odwiedziny kolędowe w naszej parafii. Dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie kapłanów, w wielu wypadkach za szczerą rozmowę, złożone ofiary. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

  Wiernym dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii czyli na spłatę długu za wykonane prace związane z wymianą pokrycia dachu. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.

Dziękujemy wiernym z ulicy Lipowskiej od Państwa Jurzak do Państwa Ciaciura za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.                                               

Do sprzątania kościoła w tym tygodniu prosimy wiernych  z ulicy Lipowskiej od autostrady do Państwa Bartoszek we wtorek po wieczornej mszy świętej.

We wtorek katecheza dla młodzieży klas VIII o godzinie 17.30.  Przy okazji pragnę przypomnieć rodzicom młodzieży z klas VIII oraz III gimnazjum,  iż bierzmowanie odbędzie się 29 marca w naszej parafii podczas wizytacji kanonicznej ks. Bp Piotra Gregera. 

 Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 16.15 do 17.00. W sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W czwartek na godzinę 17.00 zapraszamy dzieci na mszę świętą i adorację przy żłóbku.

W tym tygodniu I piątek. Pragniemy w tym dniu wynagrodzić Sercu Jezusowemu  za nasze grzechy i grzechy całego świata. Na nabożeństwo i mszę świętą przychodzi obowiązkowo młodzież, która pragnie przystąpić do Sakramentu Bierzmowania. W sobotę oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. W tę sobotę przypada  święto Ofiarowania Pańskiego zwane w naszej ojczystej tradycji świętem MATKI Bożej Gromnicznej. W tym dniu poświęcamy świece.

W przyszłą niedzielę po mszach świętych będziemy udzielać błogosławieństwa św. Błażeja.

INTENCJE MSZALNE 27.01.- 3.02.2019