Ogłoszenia  parafialne   23. 06.  2019

Dzisiaj na godzinę 15.00 zapraszamy wiernych na popołudniowe nabożeństwo.

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w uroczystą oprawę procesji Bożego Ciała.  . Pragnę gorąco podziękować wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do czterech ołtarzy Bożego Ciała a przede wszystkim tym , którzy zaangażowali się w budowę ołtarzy. Dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty. Wiernym serdecznie dziękujemy za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary  na cele inwestycyjne parafii.

Dziękujemy również za złożone ofiary dzisiaj na Uniwersytet Papieski św. Jana Pawła II

W najbliższy czwartek, 27 czerwca, obchodzimy uroczystość ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.  

W najbliższy piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W naszej parafii msza święta o godzinie 7.00.                        

O godz. 17:00 w  kościele św. Andrzeja Boboli odbędzie się uroczysta Msza św., którą będą koncelebrowali kapłani z  Dekanatu, a po niej wyruszy procesja ulicami naszego miasta do kościoła NMP Królowej Polski na Lesisku. Ojcowie Jezuici wszystkich serdecznie zapraszają.  W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość  od pokarmów mięsnych.

Do sprzątanie kościoła prosimy wiernych z ulicy Lipowskiej od autostrady do Państwa Faryna strona lewa  we wtorek po wieczornej mszy świętej oraz w sobotę na godzinę 8.00.

Pragnę przypomnieć, że w ramach tegorocznego pikniku  pragniemy  zorganizować akcję krwiodawstwa. Jednakże, aby przyjechał ambulans musi być co najmniej 30 ochotników do oddania krwi. Dlatego chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

Jutro wspominamy św. Narodzenie św. Jana Chrzciciela.

 

INTENCJE   MSZALNE   23.06.  –  30.06. 2019

Niedziela 23.06. 

7.30. +    Annę Jarzyńska w r  +

9.00  Z podziękowaniem i prośbą dla rodziny Małgorzaty i Wiesława

11.00 ++  Janinę, Władysława Basamanowicz i syna Dariusza

15.00  Nabożeństwo czerwcowe

Poniedziałek  24.06.

7.00 +    Janinę  Bajda od męża

Wtorek 25.06.

18.00 ++  Emilię i Józefa  Szypuła

Środa  26.06. 

17.15  Nabożeństwo do MBNP 

18.00 +   Lidię  Dyczek od Róż  Różańcowych

Czwartek 27.06.  

17.00 +   Edwarda  Szypułę od żony Anny

Piątek 28.06.

7.00 ++  Emilię Chrobok, męża, 2 synów i córkę

Sobota  29.06.

17.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00  ++  Martę,  Franciszka Pisarek

+    Marię  Przewoźnik od syna Marka z rodziną

Niedziela 30.06. 

7.30.  ++  Józefa Rakoczy, rodzeństwo z obu stron

+    Renatę Gabryś od Rafała z synami

9.00  Z okazji urodzin  Stefanii

+    Edwarda Mola od syna Wiesława

11.00  +   Józefa   Herczek w r  +

+   Janinę Janusz od syna Zbigniewa  z żoną

15.00  Nabożeństwo czerwcowe